Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedInSubmit to LiveinternetSubmit to LivejournalSubmit to MoymirSubmit to OdnoklassnikiSubmit to Vkcom

  Trans.eu - Road transport platform

Loģistikas uzņēmums Sia "NIKSI Company"

Loģistikas uzņēmums, kas sniedz plašu pakalpojumu klāstu saistībā ar kravu pārvadājumiem, ir vienu soli augstāk par parastajiem kravu pārvadātājiem. Loģistikas uzņēmums veido veselu transporta infrastruktūru, un klientiem, sazinoties ar loģistikas uzņēmumu, vairs nav jāuztraucas par kravu uzglabāšanu vai iekraušanu un izkraušanu.

Loģistikas pakalpojumus piedāvā daudz mazāks uzņēmumu skaits nekā tikai transporta pakalpojumus. Loģistikas pakalpojumi (kravu pārvaldība, muitošana, noliktavu pakalpojumi u.c.) šādus uzņēmumus nostāda augstākā līmenī salīdzinot ar citiem. Uzņēmumi, kas sniedz loģistikas pakalpojumus, tiek vērtēti augstāk nekā tikai transporta uzņēmumi.

Starptautiskie autopārvadājumi - dažādas nozīmes kravu pārvadājumi ar autotransportu. Mūsdienīgas tehnoloģijas ļauj izsekot kravas atrašanās vietai katrā tās pārvietošanās posmā. Starptautiskie autopārvadājumi ir pārvadājumi ar paaugstinātu atbildības pakāpi, jo svarīga ir ne tikai saudzīga, bet arī operatīva kravu pārvadāšana ar autotransportu pāri robežai. Nav jāaizmirst, ka starptautiskie autopārvadājumi ir augsta riska pārvadājumi, tāpēc ir svarīgi atrast kompāniju, kas šajā tirgū strādā ne pirmo dienu.

Starptautiskie pārvadājumi prasa atbildīgu attieksmi no pārvadātāja uzņēmuma puses. Tātad kompānijai, kurai uzticat nogādāt savu kravu, jābūt nevainojamai reputācijai. Starptautiskos pārvadājumus obligāti jānodrošina ar nevainojamu dokumentāru noformēšanu, ievērojot starptautiskās normas. Uzņēmuma darbiniekiem, kuri veic starptautiskus pārvadājumus, tiek izvirzītas paaugstinātas prasības: viņiem jābūt augstai kvalifikācijai un jābūt savas lietas profesionāļiem.

Muitošana ir obligāta procedūra jebkurām kravām, šķērsojot Krievijas robežu. Kravas muitošana ietver nepieciešamo muitas dokumentu noformēšanu un muitas nodokļu samaksu. Kravu muitošanu veic muitas iestādes tur, kur krava šķērso robežu. Kravu muitošana notiek pilnībā ievērojot muitas tiesību aktus, un galvenais, kravu muitas noformēšana bez problēmām - tas raksturo loģistikas uzņēmum, kas profesionāli sniegs šāda veida pakalpojumus.

SIA “NiksiCompany” veic kravu pārvadājumus, kravas operatīvo izsekošanu un virzību ceļā, muitošanu, salikto kravu noformēšanu, noliktavu, apdrošināšanu un pilnu dokumentāru pavadījumu, sniedzot papildu pakalpojumu kompleksu kravas īpašniekiem un pārvadātājiem.

Galvenie darbības virzieni:

 • Eiropa
 • Skandināvija
 • Krievija
 • Kazahstāna
 • citas NVS valstis

Uzņēmuma darbība ir vērsta uz ilgtermiņa attiecību nodibināšanu ar klientiem un partneriem. SIA “Niksi Company” saprot savu klientu un partneru vajadzības, pastāvīgi strādā pie apkalpošanas kvalitātes paaugstināšanas, paaugstina savu darbinieku profesionālo līmeni un nekad neapstājas pie sasniegtā.

Mūsu ekspeditoru kompānijas priekšrocības

 • Pilna pakalpojumu klāsta „no durvīm līdz durvīm” nodrošināšana jebkuras sarežģītības loģistikas uzdevumu risināšanai
 • Elastīga pieeja katrai situācijai
 • Kravas kustības kontrole katrā posmā un ziņošana pēc klienta pieprasījuma Informatīvs atbalsts, kvalificētu speciālistu konsultācijas

Augsta līmeņa serviss:

 • operativitāte
 • profesionālisms
 • klientu apkalpošana visu diennakti
 • progresīva iekšzemes un pasaules kravu pārvadājumu pieredzes izmantošana

Mēs priecāsimies ar Jums sadarboties.

Ar cieņu, SIA „NIKSI Company”

Copyright (c) NIKSI Company. All rights reserved.